close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ

دوربین مداربسته

محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما

قیمت دوربین مدار بسته مخفی

ا

درباره دوربین مداربسته مخفی

در حال حاضر دنیای تکنولوژی پیشرفت بسیاری کرده است و دوربین ها در ابعاد بسیار کوچک تر توانایی فیلم برداری با کیفیت های بسیار بالا را دارند که این قابلیت برای افراد زیادی هم خوب و برای برخی ها هم بد می باشد. دوربین مداربسته مخفی یکی از تکنولوژی های برتر امروزی به حساب می آید به این دلیل که با استفاده از دوربین مداربسته مخفی می توان فعالیت ها ، حرکات و گفتار افراد را بدون این که بدانند ضبط و نگهداری کنید. همانگونه که از اسم آن پیداست این دوربین مخفی می باشد پس از دید مردم باید دور باشد و کسی از نصب آن آگاهی نداشته باشد.

در سراسر دنیا شرکت های مختلفی در زمینه تولید دوربین مداربسته مخفی , دوربین جاسوسی , سیستم های شنود صدا , سیستم های ردیاب و دیگر تجهیزات کنترل افراد فعالیت می کنند . طراحان این شرکت ها هر روز به دنبال ایده های تازه تری درباره ساخت دوربین مخفی هستند که قابلیت کشف پایین تری داشته و بتواند امکانات بیشتری را به کاربر ارائه دهد.

دوربین مداربسته مخفی که به دوربین نظارتی و جاسوسی معروف است، برای فیلم برداری بدون اطلاع افراد استفاده می شود. این دوربین ها با اندازه کوچک و لنزهایی سوزنی هرجایی نصب می شوند. دوربین مدار بسته مخفی تصاویر را در داخل حافظه خود و یا هارد دستگاه دیجیتال ذخیره می کند. در بعضی از این دوربین ها امکان انتقال تصاویر ثبت شده به تلفن همراه با استفاده از نرم افزار و وای فای وجود دارد.

معرفی انواع دوربین مداربسته مخفی

  1. سوزنی
  2. مینیاتوری
  3. ددکتوری
  4. مینیاتوری پین هول
  5. آینه ای
  6. هالوژنی
  7. جاسوئیچی

دوربین مداربسته مخفی چه کاربردی دارد؟

همانطور که از اسم این دوربین ها پیداست، از این دوربین ها برای زیر نظر گرفتن استفاده می شود که شخص از وجود دوربین بی خبر است. در فضا ها و مکان هایی که ممکن است مورد سرقت قرار بگیرند و برای امنیت بیشتر مکان های تجاری این دوربین های مخفی نصب می شود تا تخلفات را به حداقل برسانند. یکی از کاربرد های جالب این دوربین استفاده برای زیر نظر گرفتن پرستار بچه می باشد. صاحبان خانه در برخی موارد دوست دارند کارگر و یا پرستار بچه ی خود را زیر نظر داشته باشند تا ببینند کودکشان امنیت کافی را در منزل دارد یا نه. از این دوربین ها در موارد حقوقی و قانونی نیز استفاده می شود. در برخی از مکان ها پلیس دوربین های مخفی را نصب می کنند تا به راحتی بتوانند مجرم را دستگیر کنند. دوربین مداربسته پوشیدنی یکی دیگر از کاربرد ها می باشد که پلیس ها با جایگذاری دوربین در سینه یا لباس خود تصاویر مجرمین و عملیات ها را ثبت می کنند.تعداد بازديد : 26
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 بهمن 1399 ساعت: 21:19

بخش نظرات این مطلب


ليست صفحات

تعداد صفحات : 0

دوستان و همکاران

با مرجع گرافیک دوست شوید !

محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما