close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ

دوربین مداربسته

محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما

دوربین مداربسته ارزان

ا

دوربین مداربسته ارزان قیمت و کیفیت

برای خرید دوربین مدار بسته ارزان یکی از نکاتی که حائز اهمیت میباشد قیمت دوربین مداربسته ارزان است . خیلی از فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی تبلیغ به فروش دوربین مدار بسته ارزان میکنند اما آیا واقعا دوربین مداربسته ارائه شده ارزان است یا خیر؟ و نکته ای که بسیار حائز اهمیت تر است آن است که آیا با با خرید دوربین مدار بسته ارزان میتوانیم کیفیت خوبی را نیز انتظار داشته باشیم یا خیر .

اکثر دوربین هایی که در این دسته قرار دارند با برند خاصی معرفی نمی شوند و به نوعی no name هستند. با این وجود، این دوربین ها که اکثرا چینی هستند، دارای گارانتی یکساله هم می باشند و از سنسور optima برخوردارند. دوربین مداربسته ارزان قیمت بر اساس نحوه انتقال تصویر در دو دسته کلی قرار می گیرند:

  • دوربین مداربسته آنالوگ

  • دوربین مداربسته AHD

بدست آوردن هزینه برای قیمت دوربین مدار بسته

قبل از خرید ، قیمت دوربین مدار بسته و همچنین هزینه نصب دوربین مداربسته باید بررسی شود و شما طبق بودجه ای که دارید از میان تنوع بسیار این کالا مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید . شاید برند ها مدل مشابهی با هزینه های متفاوت داشته باشند و شما با تحقیق می توانید آن را بیابید . تا حد امکان سعی کنید گارانتی را نیز در نظر بگیرید و دوربین مداربسته را با اطمینان کامل خریداری فرمایید . عواملی مانند لنز ، فناوری های دوربین مداربسته ، جنس و حتی محل نصب ، قیمت دوربین مداربسته را تغییر می دهند . قبل از خرید و نصب دوربین مداربسته درمورد قیمت دوربین مداربسته تحقیق کنید . در واقع قیمت دوربین مداربسته اصل را می توانید از سایت اصلی تولید کننده آن یا از نمایندگی های معتبر آن دریافت کنید تا سرتان کلاه نرود و جنس گران یا تقلبی خریداری نفرمایید .

نکته مهم در خرید دوربین مداربسته ارزان

در این بازار‌ نظارت تصویری مانند دیگر بازار‌های ایران، جنس تقلبی و قاچاق این روز‌ها بیداد می‌کند؛ یک دوربین مداربسته از اجزای گوناگونی درست شده است. این اجزا با هر رنج قیمتی در بازار وجود دارد و اگر کسی آشنایی متوسطی با الکترونیک داشته باشد، می‌تواند با وارد کردن قطعات دوربین مداربسته، یک دوربین مداربسته بسازد. در این حالت برای پایین آوردن قیمت از هر کوششی فروگذاری نمی‌کنند. باور کنید موردی داشتیم که قطعات دست دوم و استوک کشوری مانند پاکستان را وارد کرده‌اند در قاب و هوزینگ نسبتا مناسبی مونتاژ کرده و حتی برند دوربین مداربسته را نیز روی آن دوربین جعل کرده‌اند. ما نمونه‌های فراوانی در این سال‌ها از جعل مارک و برند و گارانتی دوربین‌های مداربسته دیده‌ایم و به تعداد این جعلیات مشتریانی‌ که از خرید خود پشیمان بوده‌اند.

پس اولین توصیه ما به شما در خرید دوربین مداربسته ارزان این است که، به دنبال ارزان ترین دوربین مداربسته بازار نباشید. ارزانی بیش از حد از کیفیت و کارایی دوربین می‌کاهد.تعداد بازديد : 37
تاریخ انتشار: يکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت: 5:21

بخش نظرات این مطلب


ليست صفحات

تعداد صفحات : 0

دوستان و همکاران

با مرجع گرافیک دوست شوید !

محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما